Yasal uyariSehirlerSohbet.net Yasal uyarı
SehirlerSohbet web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler SehirlerSohbet.Net tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

SehirlerSohbet web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir.

Bu sebeple kullanıcıların; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir.

SehirlerSohbet gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler SehirlerSohbet.Net’in sorumluluğunda değildir.

Kullanıcıların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından SehirlerSohbet hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ayrıca, SehirlerSohbet.Net Adminleri ve Operleri, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sohbet odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.

T.C. Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde geçerlidir.